Cuda i pisanki w Bałtowskim Zapiecku! Wielkanocne warsztaty kreatywne, warsztaty dekorowania ciasteczek wielkanocnych i poszukiwanie wielkanocnego zajączka. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Przed nami święta pełne kreatywnych zabaw dla maluchów i ich opiekunów. Wspólnie będzie można stworzyć kolorową pisankę.
Warsztaty kreatywne będą dostępne dla wszystkich Gości Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz restauracji w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny.
Warsztaty kreatywne – koszt warsztatów 20 zł. Dla gości z domków wypoczynkowych udział w warsztatach jest bezpłatny.

kreatywne-warsztaty-dla-dzieci-Poza warsztatami kreatywnymi zapraszamy na warsztaty zdobienia ciasteczek wielkanocnych, naszych własnych pierniczków korzennych. Będzie słodko i kolorowo, lukry, posypki oraz inne smakowite dodatki. To wspaniała okazja na spędzenie rodzinnego czasu w świątecznej atmosferze. Dowolność dekoracji i wspaniała zabawa w towarzystwie króliczka!
Koszt warsztatów ciasteczkowych 6 zł/os. 8 zł/os. 10 zł/os. – w zależności od wielkości ciastka.

W Niedzielę Wielkanocną można wcielić się w rolę odkrywcy i ruszyć w poszukiwanie wielkanocnego zajączka. Kierunek zwiedzania nadadzą Questy, które będzie można odebrać w kasie głównej JuraParku, już od godziny 12:30. Na mecie czeka NIESPODZIANKA. Czy wielkanocny zajączek mieszka w Bałtowie? Przekonajcie się sami.
Czekamy na Was, spędźcie kreatywne święta razem z nami. Do zobaczenia!