Dla biznesu

Imprezy integracyjne

  Bałtowski Kompleks Turystyczny to obecnie największy w kraju obiekt o charakterze edukacyjno – rozrywkowym. Co roku zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej popularnych turystycznych atrakcji województwa świętokrzyskiego. Kusi ogromem atrakcji oraz szeroką ofertą skierowaną do turystów w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Cudownie położony pośród zielonych wzgórz, w dolinie rzeki Kamiennej jest również idealnym miejscem do relaksu i aktywnego wypoczynku.
Wykorzystując potencjał lokalizacji, bogatą infrastrukturę oraz doświadczenie kadry zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty przygotowanej z myślą o kliencie
biznesowym.

 

Spotkania i wyjazdy integracyjne dla firm

Każda integracja, to budowanie relacji. Specjalnie dla Was przygotujemy imprezę, przyjęcie czy bankiet dopasowany do potrzeb Waszego zespołu. W Bałtowie znajdziecie salę na oficjalne przyjęcie czy konferencję, ale zapewnimy także doskonałą rozrywkę i dobrą zabawę.

 • Browar Bałtów — w tym zwiedzanie browaru i warsztaty browarnicze
 • Browar Bałtów — sala konferencyjna oraz organizacja konferencji
 • Bałtowski Zapiecek — imprezy do 350 osób z muzyką, live cookingiem
 • Zajazd Przystocze — imprezy taneczne do 70 osób, tematyczne przyjęcia
 • Ogniska i grille — w zielonej okolicy, ze strefą chilloutu

Bałtowski Zapiecek

to zachwycający wystrój, profesjonalna obsługa oraz niepowtarzalne menu. Restauracja znajduje się na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

***

Sala bankietowa

300 m² układ przestrzenny sali umożliwia
aranżację dostosowaną do potrzeb
organizatorów konferencji, seminariów,
szkoleń, warsztatów, prezentacji oraz spotkań
biznesowych,

Sala konferencyjna  „Winiarnia”

ok. 30 m².

Wyposażenie

Każda sala posiada osobne wejście. Sale są klimatyzowane, posiadają podstawowe wyposażenie:

 • rzutnik multimedialny,
 • duży ekran,
 • nagłośnienie,
 • mikrofony bezprzewodowe
 • flipchart
 • wskaźnik laserowy
 • system informatyczny sal zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Sala bankietowa

Przykładowe aranżacje

“Winiarnia”

Przykładowe aranżacje

Profesjonalna organizacja imprez integracyjnych

 Profesjonalnie przygotowana impreza będzie zawsze idealnie skrojona do potrzeb konkretnego klienta, by goście czuli się wyjątkowo i nie narzekali na nudę. 

Nad przebiegiem Twojego wyjazdu czuwają doświadczeni pracownicy Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, dla których organizacja imprez integracyjnych jest pasją, ale też codziennym zadaniem, z którego świetnie się wywiązują.


Coraz ważniejsze znaczenie w budowie prawidłowej relacji pomiędzy Pracownikami w nowoczesnej firmie, zajmują SPOTKANIA, WYJAZDY I IMPREZY INTEGRACYJNE – jako nośnik pozytywnych emocji, tworzonych podczas przyjaznej rywalizacji, będąc jednocześnie niezastąpionym budulcem scalającym osoby biorące w nich udział.

Posiadając duże doświadczenie w realizacji spotkań integracyjnych, jesteśmy w stanie przygotować i wykonać dla Państwa prawie każdy projekt, oferując wypoczynek, dobrą zabawę i integracje zespołu.
Scenariusz zawsze dostosowujemy do potrzeb oraz preferencji naszych Klientów.  Wasi goście poczują się wyjątkowo, a Wy będziecie mogli skupić się na tym, co dla Was najważniejsze.

ZORGANIZUJ NIEPOWTARZALNY WYJAZD INTEGRACYJNY!

 

Odwiedź Bałtów — miejsce, w którym czekają na Was doskonałe pomysły, by Wasz zespół stał się jeszcze lepszym teamem. To nie tylko atrakcje rozrywkowe, ale też gry terenowe, aktywności sportowe na świeżym powietrzu czy wspólne zdobywanie nowych umiejętności. Nie zabraknie też miejsca na konferencje, czy oficjalne przyjęcia.

Organizacja imprez

Anna Marzec
tel. 797 028 497
anna@baltowskizapiecek.pl