🍁 Nowe Menu Sezonowe – Gęsina w Bałtowskim Zapiecku! 🍂

Z radością ogłaszamy wprowadzenie naszego specjalnego menu sezonowego, które będzie dostępne tylko od 11 do 19 listopada. Przygotujcie się na kulinarne doznania, w których główną rolę gra gęsina, podana w różnych wyrafinowanych formach.

🍽️ Przystawka: Rozpocznijcie swoją ucztę od wyśmienitego Tatara z gęsi, podawanego z delikatną szalotką, marynowaną gąską, francuską musztardą, olejem z czarnuszki i jajkiem przepiórczym (33 zł.)

🍸 Dedykowany Alkohol: Skosztujcie naszego orzeźwiającego Gin&Tonic (25 zł/150ml), idealnie komponującego się z przystawką.

🥣 Zupa: Nasze Consomme z gęsi z suszonymi grzybami, purée ziemniaczanym, szczyptą szafranu i dymką to prawdziwy jesienny rarytas (22 zł).

🍽️ Danie Główne: Wybierzcie pomiędzy Konfitowanym udkiem z gęsi lub Pierś z gęsi sous-vide, każde danie serwowane z kluskami śląskimi, kapustą modrą i sosem wiśniowym (79 zł).

🍷 Dedykowane Wino: Valpolicella za 19 zł/150ml, doskonale podkreślające głębię smaków naszych dań głównych.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć autentycznych smaków jesieni w Bałtowskim Zapiecku]. Zapraszamy do rezerwacji stolików, aby zagwarantować sobie miejsce w tych wyjątkowych dniach. Tel. 518 692 303

Do zobaczenia!