Święta to wyjątkowy okres, który łączy ludzi. To także budowanie więzi z pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi. Świąteczne spotkania firmowe oferują unikalną szansę na stworzenie atmosfery pełnej radości i wdzięczności. Bałtowski Zapiecek to miejsce, w którym zorganizujesz wyjątkowe spotkanie firmowe.

Oferta-świąteczna-biznes

Święta to doskonały moment, aby zacieśnić relacje w firmie. Świąteczne spotkania pozwalają pracownikom, klientom i partnerom biznesowym spędzić czas poza biurem, co sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich. To szansa na bardziej osobiste rozmowy i poznanie się w nieco luźniejszej atmosferze.


Świąteczne spotkanie firmowe

Restauracja Bałtowski Zapiecek oferuje

  • Wyjątkową i swobodną atmosferę
  • Profesjonalną obsługę
  • Możliwość rezerwacji wybranej sali spełniającej Państwa oczekiwania

Świąteczny Catering

Zamiast obciążać się przygotowaniami w firmowej kuchni, warto rozważyć wynajęcie cateringu świątecznego.

Oferujemy:

  • Menu dostosowane do Państwa potrzeb i budżetu
  • dostarczenie cateringu do wybranej przez Państwa lokalizacji

Zestawy prezentowe z bałtowskiej spiżarni

Podarunki to świetny sposób na wyrażenie wdzięczności wobec pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Dostosuj prezenty do odbiorcy, aby pokazać, że dbasz o ich indywidualne potrzeby i preferencje. Tradycyjność, regionalność oraz ekologiczność produktów — to coś, na co stawiamy, tworząc dania i produkty w naszej kuchni. Dodatkowo oferujemy także personalizowane vouchery na kolację w naszej restauracji.