Nowa wkładka sezonowa pełna kolorów i smaków. Szef kuchni zaprasza na menu „Nie tylko dla kobiet..” Zapraszamy od 4 marca.

Menu sezonowe — Nie tylko dla kobiet…

Szef kuchni przygotował coś specjalnego na zbliżający się Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. W karcie znajdą się delikatne potrawy, które skierowane są do wszystkich Gości naszej restauracji. Będzie lekko ale też i soczyście i płonąco!

Na przystawkę serwujemy sałatkę podawaną z grillowanym łososiem, rukolą, roszponką, granatem, ricottą, czerwonymi owocami. A wszystko to podkreśli vinegret malinowy.
Prawdziwa wiosna na talerzu – czyż nie?

Danie główne to różnorodność wyboru — miłośnicy rybnych dań będą mogli rozkoszować się pieczoną polędwicą z dorsza. To nasz specjał, który podajemy z warzywnym risotto, purée z batata z chili oraz wakame. To ciekawe połączenie delikatnej ryby z pikanterią przypraw! 
W naszej karcie znajdziecie także penne pesto serwowane z rukolą, pomidorkami cherry i parmezanem. Natomiast Goście stawiający na mięsiste dania wybrać mogą płonącego steka podawanego z krewetką, emulsją z homara, frytakmi stekowymi, kapustą pak choi oraz sezamem.

Na deser polecamy: Andruta Kaliskiego podawanego z lodami śmietankowymi, truskawkową granitą oraz pistacjami.

Do każdego dania nasz barman dobrał odpowiednie wino, które podkreśli walory smakowe serwowanych potraw.