Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. To doskonały moment na zorganizowanie “Jajeczka Firmowego” w Twoim zespole, podczas którego podkreślisz jego znaczenie oraz stworzysz wyjątkową relację z kontrahentami.


Nasza restauracja daje możliwość zorganizowania firmowego spotkania. Wyjątkowa atmosfera, tradycyjne oraz wykwintne potrawy wielkanocne, profesjonalna obsługa. To wszystko sprawi, że Twój zespół zapamięta to spotkanie na długie lata.
W tym roku Szef kuchni przygotował dwie propozycje Menu na wyjątkowe spotkanie wielkanocne Twojej firmy. Nie zabraknie w nich tradycyjnego żuru po bałtowsku, sałatki jarzynowej czy garnirowanych jaj. Gwarantujemy, że potrawy, które serwuje nasz Szef Kuchni zaskoczą miło podniebienia wszystkich Gości.

Duża przestrzeń restauracji umożliwia aranżację dostosowaną do potrzeb klienta. Każda sala posiada osobne wejścia . Nasze sale są klimatyzowane, posiadają podstawowe wyposażenia (nagłośnienie, rzutnik multimedialny, mikrofony bezprzewodowe itd.)
Imprezy integracyjne dla biznesu.

Dlaczego warto zorganizować “firmowe jajeczko”?

To czas radosnych świąt, dlatego doskonałym pomysłem jest zorganizowanie firmowego jajeczka dla pracowników. Podczas spotkań firmowych pracownicy integrują się z całym zespołem. Wszystko to przekłada się na efektywne nastawienie do zawodowych obowiązków. Spotkania firmowe zwiększają produktywność zespołu i napędzają do działania. W dobie obecnych czasów relacje i komunikacja stanowią istotny segment budowania firmy, dlatego zadbaj aby były one jak najbardziej pozytywne, ponieważ to one wpływają na działania Twojej firmy.

Przedświąteczne spotkania z pracownikami oraz partnerami biznesowymi to doskonała okazja aby podkreślić ważność relacji biznesowych. To istotne, jeśli chcesz aby twoja współpraca z partnerem była długotrwała i owocna.

Spotkanie firmowe organizowane w restauracji czyni je bardziej atrakcyjnym, dlatego nie czekaj i już teraz zaplanuj je dla Twojego zespołu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Wielkanocne “Jajeczko firmowe” w restauracji Bałtowski Zapiecek.


Oferta Wielkanocna “Jajeczko firmowe” w Bałtowskim Zapiecku.

Catering dla klientów indywidualnych

Restauracja Bałtowski Zapiecek kieruje ofertę Wielkanocną także do indywidualnych klientów. Jeśli Twoja lista Gości jest bardzo duża, a przygotowywanie potraw jest dla Ciebie praco i czasochłonne, skorzystaj z oferty cateringowej. Szef kuchni Bałtowskiego Zapiecka przygotował bogaty wybór potraw wielkanocnych, które doskonale zaprezentują się na Twoim Wielkanocnym stole oraz miło zaskoczą Gości.
Sam możesz skomponować swoje Menu. Oferujemy przystawki na zimno, sałatki, zupy, potrawy gorące, pieczywo oraz dodatki.


Wielkanocne Potrawy na wynos z Bałtowskiego Zapiecka.

Zamówienie możesz zrealizować pod podanym linkiem.