Uczta dla duszy i ciała – Koncert Patrycji Zarychty

Już 11 listopada serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników soulu i jazzu na koncert Patrycji Zarychty z zespołem. Zabierz przyjaciół i spędź wieczór przy dźwiękach klimatycznej muzyki. Początek koncertu godzina 19.00

Patrycja Zarychta – wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, specjalność wokalistyka jazzowa, krzewiąca szeroko pojętą technikę zdrowego śpiewania. Wykładała w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa.
Współpracowała m.in. z  Michałem Urbaniakiem, Wojtkiem Pilichowskim, Kubą Badachem, Arkiem Skolikiem, Piotrem Żaczkiem, Femi Temowo. Szkoliła  swój głos pod czujnym okiem wybitnych pedagogów:  Eli Zapendowskiej, Justyny  Motylskiej, Ani Szarmach, Kuby Badacha, Joshua Alamau, Teri Stock, Mary Ann Kehler. Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich. Dwukrotna uczestniczka programu MBTM (zdobywająca 4xTAK). Występowała na największych festiwalach Jazzowych w Polsce, m.in. Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree (2016) oraz Woodstock 2017 czy Opole 2017 (Koncert Premiery). 19go maja 2017r.  ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „SZCZĘŚCIE”, nad którym pracowała razem z Michałem Urbaniakiem oraz Markiem Pędziwiatrem.
Od wielu lat współpracuje z Michałem Urbaniakiem. Na jego najnowszej płycie „From Warsaw with Love” wykonała utwór wspólnie z gwiazdą światowego jazzu – Herbie Hancockiem! Współprowadząca audycję „Zestrojeni” wraz z Gniewomirem Tomczykiem w RadioJAZZ.FM.

Bilety* na koncert kupisz TUTAJ lub w Restauracji Bałtowski Zapiecek i Radiu Ostrowiec (w godzinach 9.00 – 15.00). Sprzedaż biletów będzie prowadzona od 2 listopada 2021. Cena biletu 30 zł.

Po koncercie będzie możliwość zamówienia wyjątkowych dań z sezonowego menu z gęsiną w roli głównej, a w godzinach 13.00 – 17.00 w naszej restauracji będzie możliwość degustacji potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Jędrzejowie.

* Jeżeli przychodzisz na koncert z grupą przyjaciół i chcesz być blisko nich podczas koncertu – zadzwoń. My postaramy się tak dobrać konfigurację osób przy stołach, by spełnić Twoje oczekiwania. Tel. 797 028 497 lub 518 692 303