Słodki weekend w Bałtowskim Zapiecku

16 i 17 listopada rozpieścimy Was deserami jak z bajki. Słodkości na Waszych oczach przygotują profesjonalni cukiernicy. Czekoladowe cuda – praliny zaskoczą was smakiem, kolorem i kształtem. Poznaj wszystkie etapy produkcji tych małych dzieł sztuki. Skosztuj wyśmienitych i oryginalnych gofrów, lodów rzemieślniczych, koktajli czy domowych wypieków z cukierni Bałtowskie Wypieki.

Tak słodko w Bałtowskim Zapiecku jeszcze nie było!

Sobota: 12:00-21:00
Niedziela: 12:00- 18:00

Wśród wystawców znajdą się:
  • Krzysztof Zamczyk – kielczanin, autor i twórca portalu wiemcogotuję.pl, gdzie dzieli się swoim punktem widzenia świata oczami kucharza. Prezes spółki Maxi Chef. Jeden z trzech Fundatorów i współzałożycieli Fundacji Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy.
  • Rafał Korus – Executive chef Hotelu Binkowski. Swoje pierwsze szlify zdobywał we Francji, od powrotu związany z regionem świętokrzyskim. Preferuje industrialną prostotę na talerzu oraz niebanalne połączenie smaków.
  • Łukasz Jończyk – Doradca Kulinarny w kieleckiej spółce North Food, właścicielu takich brandów jak North Fish, John Burg. Ostanie 3 lata to praca w międzynarodowym koncernie Nestle w dywizji Professional zajmującym się profesjonalną gastronomią.

To niezwykłe trio przygotuje praliny, które zachwycą Was nie tylko smakiem, ale i niesamowitym wyglądem!

  • Michał Góra – Krakowski Szef Kuchni, ostatnio związany z hotelem Aquarion w Zakopanym, Ambasador marki Bonduelle. U niego będziecie mogli spróbować gofrów z pysznymi dodatkami.
  • Sabat Caffe – kawiarnia, która znajduje się w Galerii Łysica w Ostrowcu Św. zaprezentuje lody rzemieślnicze, które wytwarzane są z naturalnych składników. Spróbujecie też zdrowych koktajli, które mają w swojej ofercie.
  • Bałtowskie Wypiekicukiernia, z którą współpracujemy na co dzień. Tutaj spróbujecie tradycyjnych, domowych ciast. Nie zabraknie też zdrowych przysmaków m.in. ciasta szpinakowego czy marchewkowego.

Podczas wydarzenia będziecie mieli również możliwość zakupu słodkich, świątecznych upominków. Wśród wszystkich uczestników wydarzenia rozlosujemy również pyszne nagrody. To będzie naprawdę słodki weekend!

Do zobaczenia i smacznego…