Poznaj lepiej naszą restaurację.

Gościniec Bałtowski Zapiecek to tradycyjna polska kuchnia i gościnność. Nasze dania są proste, smaczne, aromatyczne, wykonane z lokalnych produktów. Wszystkie składniki, które wykorzystujemy w naszej kuchni są najwyższej jakości, dzięki czemu potrawy otrzymują niezwykły smak, a także cechują się estetycznym wykonaniem. Szef kuchni stworzył wyjątkowe menu, w którym dominują smaki charakterystyczne dla kuchni regionu świętokrzyskiego.Wśród regionalnych przysmaków znalazły się takie dania jak racuchy drożdżowe z jabłkiem, śledziowa uczta czy zalewajka Bałtowska.
Szef kuchni zadbał także o miłośników tradycyjnej, polskiej kuchni dzięki czemu w Bałtowskim Zapiecku spróbować możecie aromatycznego rosołu z wyrabianym przez nas makaronem, żurku podanego w chlebie czy innych dań bez których ciężko wyobrazić sobie restaurację serwującą tradycyjną, polską kuchnię.
Nie zabrakło również ryb- pstrąga czy sandacza, którego przygotowujemy na dwa sposoby- z rusztu lub zapiekanego na dębowej desce.
Specjalne menu stworzone zostało także dla najmłodszych klientów odwiedzających nasz gościniec. Panierowane polędwiczki, zupa pomidorowa czy naleśniki z pewnością zadowolą podniebienia małych smakoszy.

Nie tylko wyjątkowy smak potraw, ale również niepowtarzalny wygląd wnętrza. Dworek szlachecki z XIX wieku. Dwie przestronne sale oraz antresola sprawią, że każdy znajdzie tu ciszę i spokój, ale nie zabrakło miejsca na większe uroczystości. W Bałtowskim Zapiecku świętować możesz różne wydarzenia- wesele, komunie, chrzest czy urodziny i rocznice.Gościniec Bałtowski Zapiecek jest także miejscem w którym zorganizować możesz spotkania firmowe, konferencje czy szkolenia.

Co roku wielu maturzystów z regionu wybiera nasz lokal na swój bal maturalny. Studniówka jest jednym z pierwszych dostojnych balów w życiu młodych ludzi i wyjątkowe wnętrza Bałtowskiego Zapiecka są idealnym miejscem do świętowania tej uroczystości.
Tradycyjny polonez już niejednokrotnie rozbrzmiewał w murach naszego gościńca.
Warte podkreślenia jest także podejście do klienta naszej obsługi. Kelnerzy z najwyższą starannością obsługują wszystkich gości, doradzają przy wyborze potraw czy trunków, a przede wszystkim tworzą niezwykłą, pozytywną atmosferę.
Bałtowski Zapiecek jest miejscem, w którym spędzisz spokojny czas na kawie z przyjaciółką, ale także miejscem, w którym możesz uczcić najważniejsze życiowe wydarzenia.