Koncert Łukasza Jemioły

W ramach „Weekend z historią” organizowanego przez JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów „Bałt” zapraszamy Państwa na koncert Łukasza Jemioły, który będzie uwieńczeniem odbywającej się w Bałtowskim Zapiecku „Niedzieli z Sienkiewiczem”.

Łukasz Jemioła ze swoim repertuarem wystąpi 22 września 2019 r. o godz. 18:30.

Usłyszymy utwory z autorskich płyt Łukasza Jemioły, ale również utwory znanych artystów takich jak Zbigniew Wodecki czy Marek Grechuta. Nie zabraknie także poezji śpiewanej.🎼

Łukasz Jemioła to wokalista, songster, specjalizujący się w piosenkach retro oraz nurcie americana, jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking.

Wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy.

Łukasz Jemioła występował także z; Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty.

Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne.

Wydał płytę z autorską muzyką pod tytułem „Jemioła”, płytę live z koncertów „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”, „Kraina Łagodności vol. 3” czy płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem „Tańcobajki. Kot w butach”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – zapraszamy!