Karnawałowy Pokaz Mody „Dzieci – Dzieciom”

Trzecia edycja charytatywnego Pokazu Mody „Dzieci – Dzieciom” już 18 lutego w Bałtowskim Zapiecku. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Fundację Spełnionych Marzeń i Bałtowski Kompleks Turystyczny na rzecz małych pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Pokaz Mody „Dzieci-Dzieciom” wpisuje się w tym roku w czas karnawałowego szaleństwa. W poprzednich latach organizowany był w okresie andrzejkowym. Niezmienny pozostaje cel oraz formuła. Będzie profesjonalny wybieg modowy, najnowsze kolekcje odzieżowych marek, gwiazdy, podopieczni fundacji oraz osobistości z regionu w roli modeli, aukcja charytatywna, zabawa do białego rana i niespodzianki, do których organizatorzy zdążyli już przyzwyczaić. Wydarzenie poprowadzą w tym roku Katarzyna Cichopek-Hakiel oraz Szymon Majewski.

Na wybiegu w tym roku zaprezentowane zostaną kolekcje dwóch marek odzieżowych. Dzieci zaprezentują ubranka z charakterem marki ENDO, a dorosłe modelki, między innymi członkinie Biznes Klub Malowany Szminką najnowszą kolekcję marki rodem z Kielc – MILAGO. Szyku modelkom doda Polskie Srebro, biżuteria, która nadąża za trendami.

Wśród zgromadzonych na charytatywną aukcję przedmiotów są między innymi: srebrna biżuteria z kolekcji Pecunia Domu Mody FORGET-Me-NOT, gitara akustyczna z autografami czołówki polskich muzyków bluesowych i rockowych, rękawice bokserskie Agnieszki Rylik z jej autografem, obrazy olejne współczesnych polskich malarzy, voucher na zabieg w Klinice Zdybki i wiele innych cennych przedmiotów, m.in. gifty od Hanny Bakuły, Jacka Cygana i Bogusława Wołoszańskiego.

Swoją obecność w Bałtowie zapowiedziało już wiele gwiazd, w tym między innymi Paweł Stasiak, którego zespół Papa D. wystąpi podczas wydarzenia. Tegoroczna edycja nie bez przyczyny odbywa się w karnawale. Uczestnicy bawić będą się do białego rana.

Bilety – cegiełki w cenie 150 zł/os. do nabycia między innymi w Bałtowskim Zapiecku.

Możliwa płatność w formie przelewu na specjalne subkonto Stowarzyszenia Delta

85 1940 1048 2303 9930 4025 0006

Prosimy o potwierdzanie przybycia do 13 lutego pod numerem telefonu 518-691-319 lub za pośrednictwem maila: m.jurkowska@jurapark.pl

Więcej informacji o wydarzeniu na http://pokazmody.juraparkbaltow.pl/ oraz na Facebooku Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.