Niezwykłe miejsce na Twoją imprezę

Restauracja Bałtowski Zapiecek położona jest w malowniczej części
Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego na zboczu stoku.
To idealne miejsce na szaloną imprezę integracyjną, czy też na kameralne spotkanie biznesowe.

Wesele

Marzy Ci się wesele jak z bajki?
Wszystko dopracowane z najmniejszymi szczegółami, zgodnie z Twoimi życzeniami i aktualnymi trendami.
Wierzymy, że tak wyjątkowy dzień pozostanie w pamięci na całe życie, dlatego w tak ważnej dla Państwa chwili gwarantujemy najlepszą obsługę i wyśmienite menu.
Ponadto klimatyczne i gustowne wnętrze oraz plener wokół restauracji sprawią, iż Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.
Dysponujemy dwiema przestronnymi i klimatyzowanymi salami mieszczącymi 400 osób.

Chrzciny

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to również wspaniała okazja do spotkania w gronie rodziny i bliskich. Organizując przyjęcie w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia z tej okazji. Zawiera ona wszystkie potrzebne informacje, aby poczuli Państwo wyjątkowość tego dnia.

Komunie

Komunia Święta to piękna i ważna uroczystość w życiu każdej rodziny.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przygotowanej przez Szefa Kuchni, a z myślą o dzieciach przygotowaliśmy dania skomponowane specjalnie dla najmłodszych oraz bajkowe miejsce zabaw.

Imprezy dziecięce

Z myślą o najmłodszych Gościach przygotowaliśmy specjalną salę w której Twoje dziecko poczuje się jak w bajce. Niesamowity wystrój, różnorodność atrakcji i zabaw dla dzieci sprawia, że Bałtowski Zapiecek jest idealnym miejscem na organizację imienin czy urodzin Twojej Pociechy.

Regulamin placu zabaw w Bałtowskim Zapiecku

2016_07_23_1252

Imprezy firmowe

Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować firmową imprezę integracyjną, która pozwoli zmotywować pracowników do bardziej efektywnej pracy.
Imprezy firmowe pozwalają oderwać się od problemów dnia codziennego, stresów pracy i spojrzeć pod innym kątem na wykonywane obowiązki zawodowe.

Kontakt

Więcej informacji otrzymają Państwo bezpośrednio kontaktując się z nami.