Niezwykłe miejsce na Twoją imprezę

Restauracja Bałtowski Zapiecek położona jest w malowniczej części
Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego na zboczu stoku.
To idealne miejsce na szaloną imprezę integracyjną, czy też na kameralne spotkanie biznesowe.

Wesele

Marzy Ci się wesele jak z bajki?
Wszystko dopracowane z najmniejszymi szczegółami, zgodnie z Twoimi życzeniami i aktualnymi trendami.
Wierzymy, że tak wyjątkowy dzień pozostanie w pamięci na całe życie, dlatego w tak ważnej dla Państwa chwili gwarantujemy najlepszą obsługę i wyśmienite menu.
Ponadto klimatyczne i gustowne wnętrze oraz plener wokół restauracji sprawią, iż Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.
Dysponujemy dwiema przestronnymi i klimatyzowanymi salami mieszczącymi 400 osób.

Chrzciny

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to również wspaniała okazja do spotkania w gronie rodziny i bliskich. Organizując przyjęcie w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia z tej okazji. Zawiera ona wszystkie potrzebne informacje, aby poczuli Państwo wyjątkowość tego dnia.

Komunie

Komunia Święta to piękna i ważna uroczystość w życiu każdej rodziny.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przygotowanej przez Szefa Kuchni, a z myślą o dzieciach przygotowaliśmy dania skomponowane specjalnie dla najmłodszych oraz bajkowe miejsce zabaw.

Imprezy dziecięce

Zorganizujemy dla Twojego dziecka niezapomniane przyjęcie urodzinowe lub imieninowe.

Gwarantujemy świetną zabawę, moc atrakcji, niezwykłe otoczenie oraz smakowite i zdrowe dziecięce menu.

Regulamin placu zabaw w Bałtowskim Zapiecku

Imprezy firmowe

Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować firmową imprezę integracyjną, która pozwoli zmotywować pracowników do bardziej efektywnej pracy.
Imprezy firmowe pozwalają oderwać się od problemów dnia codziennego, stresów pracy i spojrzeć pod innym kątem na wykonywane obowiązki zawodowe.

Oferta specjalna

Fotolustro wygląda jak zwykłe lustro. W rzeczywistości jest to urządzenie multimedialne wyposażone w aparat cyfrowy, ekran dotykowy i drukarkę. Dzięki temu możesz zrobić oryginalne selfie lub zdjęcie grupowe i już za chwilę podzielić się nim w mediach społecznościowych lub wydrukować.

Kontakt

Więcej informacji otrzymają Państwo bezpośrednio kontaktując się z nami.