Dowieziemy gorący obiad prosto do Twojego domu

Bardzo za Wami tęsknimy a ta tęsknota skłoniła nas do działania! Skoro Wy nie możecie do nas przyjechać, Bałtowski Zapiecek przyjedzie do Waszego domu! Wystarczy zadzwonić a my z zachowaniem restrykcyjnych norm bezpieczeństwa przygotujemy, spakujemy i dostarczymy gorący obiad prosto do Twoich rąk.

Poniżej znajduje się nasze nowe menu. Zostało przygotowane z myślą o zróżnicowanych gustach naszych klientów oraz z uwzględnieniem dań mięsnych i wegetariańskich.

Menu dzieli się na Dania Dnia dostępne od poniedziałku do piątku (będzie zmieniane co tydzień), Dania Dnia dostępne w weekend (co weekend inne) oraz karta dań stałych dostępnych codziennie.


OFERTA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

DANIE DNIA (zupa + danie główne) – 17 zł
ZUPA – 4 zł
DANIE GŁÓWNE – 15 zł


OFERTA WEEKENDOWA

DANIE DNIA (zupa + danie główne) – 27 zł
ZUPA – 8 zł
DANIE GŁÓWNE – 24 zł


OFERTA STAŁA

znajdziecie tu bogaty wybór dań, które znacie i lubicie ale które nie znajdują się na liście Dań Dnia.


WARUNKI DOSTAW

  • od 20 zł – bezpłatnie
  • do 20 zł – 5 zł

Dostawy realizowane na terenie miasta Ostrowca.
Zamówienia realizujemy CODZIENNIE w godzinach 10:30 -19:00.


Zadzwoń i zamów 506 966 787 


ŁĄCZYMY SIŁY

Zamówienia z Bałtowskiego Zapiecka będą realizowane przy współpracy z zaprzyjaźnioną restauracją „Orientalna Samowolka” zlokalizowaną w Galerii Łysica. Dzięki temu mamy pewność, że dostaniecie gorący posiłek. Dodatkowo macie możliwość łączenia zamówień – masz ochotę na tradycyjny obiad a domownicy na smaki orientu? Teraz złożycie wspólne zamówienie!